
Наконечник струмовий М6 Ф1,0/8,0/28 E-Cu
49,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 82 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 140.0242
+380509593512
- +380 (66) 951-37-94
- +380 (50) 959-35-12
- +380 (68) 931-92-21
- +380 (98) 511-88-71
Наконечник струмовий E-Cu Ф1.0 М6х28 для зварювальних пальників напівавтоматів
Накінечники E-Cu М6 D1,0/8,0/28 ― мідні струмопровідні контактори М6 довжиною 28 мм, які призначені для забезпечення якісного підведення зварювального струму до зварювального електроду (дроту) діаметром 1,0 мм.
Ці наконечники застосовуються в MIG\MAG пальниках для напівавтоматичного (механізованого) зварювання тм ABICOR BINZEL.
140.0242 накінечники М6 Ф1,0/8,0/28 мм виконані з високоякісної електротехнічної міді з поверхневим електрополіруванням для мінімізації налипань бризок металу і продуктів згоряння під час зварювання.
| Номер замовлення | Найменування | Примітка |
|---|---|---|
| 140.0242 | Наконечник E-Cu М6 D1,0/8,0/28 |
для дроту Ф1,0 мм |
― поставляємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abicor Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG, MAG |
| Зовнішня різьба | M6 |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,50 ₴



