
Наконечник нікельований М6 Ф1.2/8.0/28 E-Cu-Ni
58,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 9 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 140.0381
+380509593512
- +380 (66) 951-37-94
- +380 (50) 959-35-12
- +380 (68) 931-92-21
- +380 (98) 511-88-71
Наконечник струмовий E-Cu-Ni М6 Ф1.2х28 для пальників зварювальних напівавтоматів
Накінечники струмові E-Cu-Ni М6 D1,2/8,0/28 ― контактори М6 довжиною 28 мм з нікелевим покриттям призначені для забезпечення постійного та якісного підведення зварювального струму (напруги) до зварювального електроду (дроту) Ф 1,2 мм.
Ці накінечники застосовуються в пальниках ABICOR BINZEL для зварювальних напівавтоматів.
Нікелеве покриття накінечника Ni при незначному подорожчанні забезпечує мідному E-Cu накінечнику ряд важливих переваг: кращу передачу струму, підвищену термостійкість і стійкість до стирання.
| Номер замовлення | Найменування | Примечание |
|---|---|---|
| 140.0381 | Наконечник E-Cu-Ni М6 D1.2/8,0/28 |
нікельований, для дроту Ф1,2 мм |
― поставляємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abicor Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр | 8 мм |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Зовнішня різьба | M6 |
| Тип пальника | MIG, MAG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,50 ₴





