
Накінечники Ø1,2 М10х40 CuCrZr+ Ag для зварювальних пальників Fronius
232,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 5 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 147.1349
- +380 (66) 951-37-94
- +380 (50) 959-35-12
- +380 (68) 931-92-21
- +380 (98) 511-88-71
Накінечник CuCrZr + Ag М10/1.2/40 D10 для пальників зварювальних FRONIUS
Струмовий накінечник CuCrZr + Ag М10 1,2/40 ― мідно-хром-цирконієвий контактор з різьбою приєднання М10 і довжиною 40 мм, які призначені для підведення зварювального струму (напруги) до зварювального електроду (дроту) діаметром 1,2 мм.
Ці накінечники застосовуються для напівавтоматичного, автоматичного і роботизованого зварювання.
Використовуються в MIG/MAG пальниках тм FRONIUS та інших виробників з високим струмовим навантаженням, які мають шток для приєднання контактора з різьбою М10.
147.1349 Накінечник для високих струмових навантажень виготовлений із високоякісного сплаву на основі міді, хрому та цирконію зі срібним гальваничним покриттям.
Контактний накінечник підвищеної стійкості CuCrZr зі срібним покриттям зовні відрізняється кільцевою проточкою на тілі накінечника, його стійкість в 10 разів перевищує стійкість мідного.
| Артикул | Найменування | Примітка |
|---|---|---|
| 147.1349 | Накінечник CuCrZr + Ag М10/1.2/40 D10 |
Висока стійкість, для зварювального дроту Ø1,2 мм |
Застосовуйте спеціальні ключі ABICOR BINZEL.
Пласкогубці і їм подібний інструмент необхідно виключити!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abicor Binzel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Зовнішня різьба | M10 |
| Тип пальника | MIG, MAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Мідно-хром-цирконієвий сплав зі срібним покриттям |
- Ціна: 232,20 ₴




